Skip to main content
KronikaVýpravy

Založení oddílu Hlubina

By 1. 1. 202318 února, 2023No Comments

Skautský oddíl Hlubina byl oficiálně založen první den roku 2023. Jako místo jsme zvolili vrchol Ondřejník, ze kterého je krásný panoramatický výhled na okolí a naše město.

Sešli jsme se v neděli po obědě a vyrazili autobusem z Frýdku do Metylovic. Odsud jsme pak následně šli pěšky po žluté turistické značce. Počasí bylo nezvykle teplé na leden a akce se nesla v příjemné atmosféře. Během cesty jsme probrali základní principy skautingu a upevnili naše vztahy v novém týmu.

Na vrcholu jsme si užili výhledy, krásný západ slunce a zapálili prskavky. Sestup dolů jsme zahájili za šera a byl to pro mnohé z nás náročnější úsek cesty. Do Frýdlantu nad Ostravicí jsme dorazili už za tmy, ale plní nadšení a energie.

Těšíme se, co je před námi a jsme zvědaví, jaké výzvy nás budou čekat do budoucna.